آیا تلویزیون های سامسونگ رسیور دارند ؟

یکی از سوالات رایج کاربران در رابطه با تلویزیون های سامسونگ این است که آیا تلویزیون من ریسور دارد؟ از کجا بفهمیم تلویزیون خریداری شده رسیور دارد؟ برای پاسخ به این سوالات با ما در این مطلب از وب سایت رسمی و معتبر au7000 همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

رسیور تلویزیون های سامسونگ

کمپانی تلویزیون های سامسونگ غریب به شصت سال است که فعالیت می کند. و هرسال با ویزگی های جدید وارد بازار می شوند. یکی از ویژگی های کارآمد تلویزیون های سامسونگ ریسیور است که این ویژگی از سال 2014 به بعد روی اکثر تلویزیون های سامسونگ به صورت خودکار نصب است اما در برخی دیگر ممکن است طبق سلیقه مشتری وجود نداشته باشد.

تلویزیون هایی که این روز ها روانه بازار می گردند؛ امکانات و قابلیت های زیادی دارندکه قادرند تا در قالب تلویزیون های بسیار جذاب و کارآمد بنظر آیند. در حقیقت رسیور نیز جزو امکانات بسیار کارآمدی بوده که در بعضی از تلویزیون های K4 و مدل های مخصوصی استفاده شده که قادرند تا دسترسی کاربر را به شبکه های داخلی و خارج از کشور آسان تر نمایند.

رسیور تلویزیون های سامسونگ

همواره توصیه می گردد تا برحسب نیاز خود اقدام به خریداری تلویزیون کنید و ضروری است تا قبل از خرید بیندیشید که آیا نیازی به خریداری تلویزیون های رسیور دار دارید یا نه؟  گفتنی است چنانچه احتیاجی به رسیور نداشته باشید؛ بی شک تلوزیون های رسیور دار، چیزی جز هزینه بالا نخواهند داشت.

اگر به دنبال خرید تلویزیون های رسیور دار با کیفیت و خوب هستید تلویزیون های au7000 بهترین پیشنهاد برای شما هستند چرا که جدیدترین تلویزیون موجود در بازار تلویزیون au7000  است که هوشمند ترین تلویزیون موجود در دنیا نیز به شما می رود.

مزایای تلوزیون های رسیور دار

در واقع تلویزیون های رسیور این کمک را به شما می کنند تا با پرداخت نمودن مبلغ محدودی، از خریداری و پرداخت هزینه های بیشتر با هدف خریداری رسیور بی نیاز گردید. همچنین آن دسته از تلویزیون هایی که دارای کیفیت تصویر K4 بوده و دارای رسیور هم می باشند؛ قادرند تا کانال هایی را که از کیفیت تصویر K4 پشتیبانی می نمایند را با کیفیت واقعی K4 به نمایش بگذارند که این، موضوعی است که در تلویزیون های عادی دیده نمی شود مگر اینکه رسیور خریداری شده، قابلیت پشتیبانی از کیفیت تصویر K4 را دارا باشد.

مزایای تلوزیون های رسیور دار

معایب تلوزیون های رسیور دار

لازم به ذکر است تلویزیون های رسیوردار افزون بر قابلیت های ویژه ای که ارائه می دهند؛ بی شک معایبی هم در بر دارند. یکی از این معایب آن است که در این نوع از تلویزیون ها، کنترل ننمودن کانالها در صورت زیاد بودن تعداد آنان مشکل بوده چراکه همچون دستگاه رسیور خارجی مسیر ها را به شکل لیست شده و دسته بندی شده به نمایش نمی گذارد بلکه کانالها به شکل نامنظم و در عین حال پشت سر هم به نمایش گذاشته می شوند.

از دیگر معایب تلوزیون های رسیور دار می توان به سوختن برد رسیور و در نهایت سوختن برد تلویزیون اشاره نمود. گفتنی است این اتفاق ممکن است برای رسیور های خارجی نیز رخ دهد. خبر خوش هم اینکه برد رسیور و نیز برد اصلی تلویزیون علی الخصوص در مدل های جدید تلوزیون های هوشمند به صورت کامل از همدیگر جدا بوده و در صورت خرابی و سوختن برد رسیور، صرفا رسیور تلوزیون شما از کار می ایستد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا بیشتر راجع به تلوزیون های رسیور دار سامسونگ صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

همان طور  که می دانید؛ سامسونگ محصول کشور کره است  کهدر حوزه های گوناگون فعالیت می کند و همواره محصولات خود را با بیشترین کیفیت ساخته و روانه بازار نماید. گفتنی است تلویزیون نیز از حوزه هایی بوده که سامسونگ توانسته با حضوری گسترده و فعال، نقش برجسته ای را در تولید تلویزیون های امروزی دارا باشد.

لازم به ذکر است تلویزیون های سامسونگ به موجب داشتن مدل ها و کیفیت های متنوع و گوناگون، به خریدار و کاربر این امکان را ارائه می دهند تا بتواند برحسب خواسته ها و احتیاجات خود از خریداری تلویزیون، بهترین انتخاب را داشته باشد. در حقیقت کمپانی سامسونگ با هدف تنوع بخشیدن به تلویزیون های خود، بعضی از مدل های تلوزیون خود را مجهز به رسیور نموده است.

گفتنی است تلویزیون های رسیوردار سامسونگ این امکان را به شما می دهند تا کانال ها و شبکه های خارج از کشور را به تناسب کیفیت تصویر تلویزیون خود دریافت نمائید. این بدین معناست که تلویزیون های رسیور دار دارای توانایی پشتیبانی از کیفیت تصویر K4 بوده و در صورتی که تلویزیون رسیور دار شما K4 باشد؛ رسیور تلویزیون قادر است تا به خوبی این کیفیت K4 را پشتیبانی نموده و محتوای تصویری را با کیفیت های واقعی خود روی نمایشگر تلویزیون به نمایش بگذارد.

 تلوزیون های رسیور دار سامسونگ

  • تلویزیون سامسونگ RU7100

از سری مدل های میان رده سال 2019 برند سامسونگ بوده که دارای رسیور می باشد. در واقع این مدل از تلویزیون سامسونگ از کیفیت تصویر K4 پشیتبانی نموده و با توجه به خروجی صدای 20 واتی که دارا است؛ قادر است تا گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه به منظور محیط های خانگی محسوب گردد.

  • تلویزیون سامسونگ RU7300

گفتنی است نمایشگر این مدل تلوزیون به شکل منحنی طراحی شده که قادر است تا به عنوان یک تلویزیون رسیور دار به منظور آن دسته افرادی که دنبال خریداری تلویزیون های منحنی دار هستند؛ گزینه ای ایده آل باشد؛ چرا که کاربر با خریداری این تلویزیون موفق می گردد تا در آن واحد به هر دو خواسته خود دست یابد. در واقع کیفیت تصویر این تلوزیون K4 و خروجی صدای آن نیز 20 وات است.

  • تلویزیون سامسونگ RU7170

در حقیقت این مدل نیز به مانند مدل RU7100 بوده و تفاوت زیادی با هم ندارند و گفتنی است هر دوی این مدل ها قادرند تا به عنوان تلوزیون های رسیور دار سامسونگ بسیار رضایت بخش عمل کنند. لازم به ذکر است کیفیت تصویر این تلوزیون K4 و خروجی صدای ان نیز 20 وات است.

مطلب مرتبط: بهترین تلویزیون های سامسونگ 2022

 تلوزیون های رسیور دار سامسونگ

از کجا بفهمیم تلویزیون سامسونگ ریسور دار است یا نه؟

شما قادرید تا با استفاده از دو روشی که در ادامه معرفی می گردند؛ نسبت به بودن یا نبودن رسیور در تلوزیون خود مطلع گردید.

در گام نخست شما می توانید تا با مشاهده نمودن قسمت پورت های ورودی در پشت تلویزیون خود، از داشتن یا نداشتن رسیور در این مدل مطلع گردید؛ لازم به ذکر است در صورتی که ورودی آنتن ماهواره وجود داشت؛ بدین معنی است که این مدل تلویزیون دارای ماهواره است.

روش دیگر برای این منظور هم خواندن مشخصات درج شده بر روی جعبه بسته بندی تلویزیون است. چنانچه تلوزیون رسیور دار بود؛ روی جعبه آن نوشته های DVB/S و DVB/S2  مشاهده خواهید کرد.

کلام آخر

در این مطلب از سایت رسمی و معتبر au7000 به برسی تلویزیون های رسیور دار سامسونگ پرداختیم تلویزیون های سامسونگ au7000  از کیفیت بالا و بیشترین وضوح برخور دار هستند که تماشای فیلم ، سریال، مستند، انیمیشن … در این تلویزیون ها لذت بخش است .شما می توانید با مراجعه با سایت au7000 از محصولات موجود در سایت دیدن کنید  و همچنین مطالب موجود در قسمت وبلاگ سایت از مطالب موجود در سایت نیز دیدن فرمایید. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزان مفید واقع گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *